Hodinárstvo Emili

O nás

Naša kamenná predajňa sa nachádza v Hlohovci oproti pošte. Hodinárstvo EMILI bolo založené v roku 2002 ako oprava hodín. Najprv v ponuke boli iba remienky a neskôr začali pribúdať aj hodinky, značka po značke. Rok čo rok rástla úroveň predajne a dnes vám ponúkame tieto značky. Citizen , FESTINA, CASIO LORUS a veľa ďalších. Našou prioritou nie je len predaj hodín , ale aj ďalšia starostlivosť o zákazníka a jeho hodiny. Predajom hodín sa u nás cesta zákazníka nekončí, ba práve naopak začína. Berieme na seba zodpovednosť za tovar , ktorý ste u nás zakúpili a na základe našich bohatých skúsenosti , dokážeme poskytnúť špičkový servis , odborné poradenstvo a taktiež veľkú škálu ponúkaného sortimentu hodín. Okrem náramkových hodín u nás nájdete aj nástenné hodiny, bicie, stolové, krbové, budíky a iné. Taktiež aj pre deti je tu široký výber hodín nástenných s obrázkom zo svojej obľúbenej rozprávky alebo vlastnou fotografiou, náramkové hodinky , budíky . U nás nájdete aj netradičné hodiny ako sú presýpacie, hodinky pre zdravotný personál, opačné hodiny, dámske hodinky na krk, pánske vreckové hodinky, barometer v tvare chalúpky a iné. Tu nájdete aj široký sortiment remienkov kožených , kovových, silikonových aj naťahovacích. Tieto všetky hodinky, ale aj remienky nájdete v tomto e-shope www.hodinarstvoemili.sk , kde môžete nakupovať z pohodlia vášho domova. Servis hodín , výmena batérii a vodotesnosť je pre nás samozrejmosť. Pozývame vás do našej predajne a tešíme sa na vašu osobnú návštevu u nás.    Pozri virtuálnu prehliadku predajne tu.

Naše priestory

cms-img
obr2.jpg

Ohlasy

Dobry den. Dneska mi dosiel remienok na hodinky. Vsetko v poriadku. Chcel by som sa podakovat za rychle vybavenie a ze ste vedeli zohnat taku farbu aku potrebujem. Prajem pekny den. S pozdravom Robert.

Dobrý deň, dnes mi prišiel od vás tovar v rekordnom čase, keďže som ho len včera objednávala . Hodiny sú krásne , veľmi sa z nich teším. Viera